Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

LYNX Poland - Polski producent maszyn CNC i cutterów (katerów), oprogramowania oraz sterowania.  Polski produkt
Jesteśmy Polską firmą technologiczną zajmującą się produkcją maszyn CNC dla Profesjonalistów z branży opakowaniowej, meblarskiej, poligraficznej i reklamowej. Nasze maszyny wyróżniają się prostotą obsługi, dużymi możliwościami, wdajnością, niezawodnością i niskimi kosztami eksploatacji.

Przewagę na rynku zawdzięczamy oparciu maszyn o własny system sterowania oraz autorskie oprogramowanie CAD/CAM i CNC. Tylko takie podejście do produkcji pozwala nam nadążać za trendami, co oznacza niezawodność i przewagę dla Klienta.

Nasza oferta pozwala na wyposażenie produkcji od prototypowni po linie automatyczne.
W katalogu znajdują się przemysłowe cuttery (katery) CNC, frezarki CNC, plotery wielofunkcyjne i plotery termiczne.

Stawiamy na własną technologię, ponieważ to nie szkielet lecz dusza maszyny jest najważniejsza.

12 lat

Doświadczenia

700+

Wyprodukowanych maszyn CNC

w 15

Krajach na Świecie

3500+

Licencji oprogramowania

Wspieramy sukces naszych Klientów


Nasza oferta maszyn CNC jest odpowiedzią na wymagania każdego Klienta. Najważniejszą cechą naszych maszyn jest możliwość zwiększania wydajności wraz z rozwojem produkcji.

Zapewniamy indywidualne wsparcie w doborze maszyny CNC, dopasowanej do potrzeb i sposobu produkcji Klienta. Doradzamy naszym Partnerom Biznesowym w zakresie inwestycji i dotacji. Przygotowaliśmy preferencyjne warunki leasingowe.

Gwarantujemy krótkie czasy serwisowe, posiadamy magazyn części i consumeabli. Zapewniamy darmowe wsparcie techniczne w całym okresie użytkowania maszyny.
Stawiamy na bezpieczeństwo pracy i innowacyjne rozwiązania.

Projektujemy maszyny na podstawie wieloletniego doświadczenia. Rozwijamy technologię w zakresie sterowania (hardware, firmware) i oprogramowania (software).

Pełne szkolenie pracowników

W cenie maszyny wliczone jest jednodniowe szkolenie z zakresu obsługi maszyn CNC oraz oprogramowania graficznego i sterującego. Szkolenie obejmuje wielu pracowników.

Wsparcie techniczne i serwis

Zapewniamy darmowe wsparcie tehcniczne w całym okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym zupełnie za darmo. Nasz serwis jest oceniany jako jeden z najlepszych w Polsce, ponieważ zależy nam na najwyższym poziomie obsługi. Czas oczekiwania na serwis wyjazdowy to 24h!

Gwarancja - w ratach!

Jako, że celem naszych maszyn jest obniżenie wszelkich kosztów łącznie z kosztami eksploatacyjnymi, więc stworzyliśmy system wydłużania gwarancji co roku. Oznacza to, że nawet pod koniec pierwotnego okresu gwarancyjnego można przedłużyć gwarancję o kolejny rok.

Transport i montaż - w cenie

Produkowane przez nasz maszyny dostarczamy na wskazany adres do Klienta.
Dowóz i montaż maszyny jest zawarty w cenie zestawu.


Bezpieczeństwo

Zapewniamy bezpieczeństwo na wielu płaszczyznach: spełniamy warunki RODO/GDPR, przestrzegamy Polityki prywatności, dostarczamy maszyny z certyfikatem CE, pełną dokumentacją w tym DTR. Stosujemy w maszynach najwyższej jakości zabezpieczenia z gwarancją producenta.

Stawiamy na wydajność

Opracowaliśmy własne sterowanie i dedykowane do niego oprogramowanie, zaprojektowane do maksymalnego zwiększenia wydajności maszyn. Sprawdzone wieloletnim doświadczeniem konstrukcje maszyn z zastosowanym systemem sterowania, spełniły wymagania największych producentów w Polsce i Europie.

Współpracujemy z najlepszymi


Dzięki współpracy z czołowymi producentami podzespołów, zapewniamy wysoki poziom jakości maszyn. Dajemy najlepsze warunki gwarancyjne na rynku, cechując tym nasze maszyny tanimi w eksploatacji. Stawiając na nas, stawiasz na niezawodność. Oto lista naszych najważniejszych partnerów biznesowych:

BECKER - pompy próżniowe - kompresory IGUS HSD Spindles Omron Induprogress Przekładnie planetarne Nidec Shimpoo Detla Serva AC
  • BECKER - pompy próżniowe - kompresory
  • IGUS
  • HSD Spindles
  • Omron
  • Induprogress
  • Przekładnie planetarne Nidec Shimpoo
  • Detla Serva AC

Profesjonalne oprogramowanie CAD/CAM i CNC w komplecie

Co jest warta maszyna bez zintegrowanego oprogramowania?

Właśnie dlatego do wszystkich naszych maszyn dodajemy autorskie oprogramowanie graficzne do projektowania - cncCAD, oraz sterujące maszyną - TAPPER. Posiadamy także wiele modułów wspierających pracę: zaawansowany Nesting, generator abażurów, baza FEFCO i wiele innych. Oprogramowanie w pełni współpracuje ze sterowaniem, co pozwala na zastosowanie takich algorytmów jak Dynamicznej analizie ścieżki czy Kompensacji Uchybów Kwantyzacji (KUK).

W okresie gwarancyjnym wszelkie aktualizacje wykonywane są całowicie za darmo. Oprogramowanie może być zaistalowane na wielu komputerach w ramach tej samej firmy.
Termcut GUI