Katery do cięcia i bigowania

XERXES CutterNaszym flagowym produktem są cuttery XERXES, czyli maszyny do cięcia materiałów miękkich tj.: tektura lita i falista, karton, PCV, Honeycomb (plater miodu), pianki PE PP PU materiały tekstylne i tapicerskie, kompozyty i materiały techniczne, materiały izolacyjne, plandeki, gumy i uszczelki.

Idealnie sprawdzają się w branży opakowań tekturowych i POSm, poligraficznej, meblarskiej, reklamowej, kompozytów.

Poniżej przedstawiamy 3 wersje cutterów specjalizowanych: Packaging & POSm, Furniture, Composites.
Kater XERXES Cutter

Frezarki CNC

LYNX OTTER / TWO-HEADNasze frezarki CNC serii LYNX OTTER i TWO-HEAD gwarantują wieloletnią niezawodność, co przekłada się na niskie koszty eksploatacyjne. Sprawdzą się w każdym typie biznesu, od drobnego producenta po produkcję 24 godzinną.

Służą do cięcia materiałów twardych: tworzywa sztuczne (PCV, plexi, HIPS), materiały drewnopochodne (MDF, HDF, OSB, płyta wiórowa), CORIAN, kompozyty, dibond, blachy stalowe i aluminiowe.

Idealnie sprawdzają się w branży meblarskiej, reklamowej, poligraficznej i kompozytów.
Frezarka CNC LYNX OTTER

Plotery termiczne i wielodrutowe

LYNX TERMIKPlotery termiczne serii LYNX TERMIK służą do termicznego cięcia rozgrzanym drutem tytanowym w styropianie i styrodurze (XPS).

Plotery termiczne stosowane są w branży reklamowej i budowalnej. Są wykonywane w wielu opcjach: drut pojedynczy, wielodrutowe, niezależne ramiona, system automatycznego napisania drutu itp.
Plotery termiczne LYNX TERMIK niezależne osie i wielodrutowe

Plotery wielofunkcyjne

LYNX MULTIHEAD / MULTITOOLPlotery wielofunkcyjne serii LYNX MULTIHEAD i LYNX MULTITOOL to plotery hybrydy, które łączą w sobie cechy przynajmniej dwóch maszyn.
LYNX MULTIHEAD to połączenie frezarki CNC z katerem. Ploter może frezować materiały twarde: tworzywa sztuczne (PCV, plexi, HIPS), materiały drewnopochodne (MDF, HDF, OSB, płyta wiórowa), CORIAN, kompozyty, dibond, blachy stalowe i aluminiowe; oraz ciąć i bigować materiały miękkie: PCV spienione, tektura lita, tektura falista.

LYNX MULTITOOL to ploter termiczny z dostawką frezującą. Dostawka służy do wykonania lica np.: z plexi do każdego wyciętego elementu z styropianu / styroduru (XPS)

Idealnie sprawdzają się w branży rekalmowej, budowalnej i wykończenia wnętrz.
Ploter wielofunkcyjny frezująco-tnąco-bigujący LYNX MULTIHEAD