Cała produkcja na terenie Polski

Nasze hasło to: "Od pomysłu do przemysłu"

Właśnie tak realizujemy nasze podejście do produkcji maszyn CNC. Wszystkie proponowane przez nas maszyny zostały zaprojektowane od podstaw w naszej firmie, każdy etap produkcyjny jest przez nas w pełni kontrolowany. Każda maszyna wyposażona jest w uniwersalny sterownik Ethernet (RJ-45) oraz indywidualne oprogramowanie graficzne i sterujące całkowicie wykonane przez naszą firmę. Stosujemy najwyższej jakości przemysłowe komponenty gwarantujące długą żywotność i tanią eksploatację. Zaprojektowaliśmy własne profile konstrukcyjne i jezdne o podwyższonej wytrzymałości.


  • własne sterowanie
  • własne oprogramowanie
  • autorskie projekty maszyn

Potrójne wyróżnienie

Niewiele firm w Polsce może pochwalić się nagrodami, my też należymy do tego grona. Największy sukces osiągneliśmy w 2015 roku, czyli aż 3 złote medale w ciągu jednego miesiąca za cutter XERXES. Jako pierwsi w Polsce wyprodukowaliśmy w pełni funkcjonalny i zautomatyzowany cutter, ze stołem ruchomym, automarycznym systemem rozwijania, własnymi głowicami tnącymi, systemem fotodigitalizacji i oprogramowaniem do Nestingu. Każdy z tych elementów stworzyliśmy w dziale rozwoju LYNX Poland.


Cutter XERXES otrzymał Złoty Medal MTP 2015, Diament Meblarstwa 2015 i Nagroda Targów Kompozyt-Expo 2015. Do dziś wprowadziliśmy wiele nowych udogodnień i rozwiązań.
Nagrody i wyróżnienia złote medale xerxes cutter

Leasing operacyjny na zakup maszyny CNC

Razem z Centrum-Finansowania.pl przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zakupu maszyn oferowanych przez naszą firmę w formie leasingu. Ta forma zakupu daje naszym Klientom wiele możliwości m.in. atrakcyjność ze względu na niskie oprocentowanie w skali roku, niski wkład własny, szybką procedurę, która umożliwia uzyskanie odpowiedzi w sprawie przyznania leasingu na drugi dzień po złożeniu do nas odpowiednich dokumentów. Ważnym argumentem za leasingiem jest możliwość wliczenia całych rat w koszty firmy.


Każda oferta dostosowywana jest do potrzeb Klienta. Dlatego osobiście z Klientem ustalamy warunki tj. czas trwania, opłata wstępna, oraz wartość wykupu. W każdej istotnej sprawie proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.


Kontakt
Marek Popek - specjalista ds. Leasingu
Centrum-Finansowania.pl
ul. Wodzisławska 129
44-218 Rybnik
kom: +48 508 117 007
e-mail: m.popek@centrum-finansowania.pl
http://www.centrum-finansowania.pl

Nie wiesz jaką wybrać maszynę?

Napisz do nas - bez trudu dobierzemy najodpowiedniejszy model skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Dział w budowie - zapraszamy za kilka dni.


xerxes-cutter.com hot-wire-cutter.com frezarki-cnc.pl